Anneler Günü’ne özel vivo V30 kampanyası!

Anneler Günü yaklaşıyor. Anneniz için en özel hediyeyi bulma telaşı başladı mı? Onun yüzünü güldürecek, ona değer verdiğinizi hissettirecek bir hediye arıyorsanız, üstelik fırsatçıların yükselttiği fiyatlarla değil, kampanya ile almak istiyorsanız, ilginizi çekecek bir haberimiz var. Anneler Günü’ne özel vivo V30 kampanyası başladı.

Anneler Günü için vivo V30 kampanyası!

Anneler Günü için 12 Mayıs’a kadar sürecek bu kampanya kapsamında vivo V30 512GB akıllı telefonunu www.myvivoshop.com adresinden aldığınızda tam 4 bin TL indirim kuponu kazanıyorsunuz. Üstelik telefonun 2 yıl olan üretici garantisine ek olarak 1 yıl daha eklenerek toplamda 3 yıl garanti sunuluyor. Böylece anneniz, uzun yıllar boyunca V30’un keyfini çıkarabilir, siz de içiniz rahat bir şekilde ona bu değerli hediyeyi verebilirsiniz.

Peki V30’u anneniz için neden bu kadar özel olacak? Öncelikle telefonun Star Işığı Portresi özelliği sayesinde annenizin en güzel anlarını stüdyo kalitesinde fotoğraflayabilirsiniz. Geliştirilmiş kamera teknolojisi yüzdeki karanlık bölgeleri doğal bir ışıkla aydınlatıyor, renkleri gerçeğe en yakın şekilde yansıtarak ve her fotoğrafta profesyonel bir hava yakalamanızı sağlıyor.

V30’un uzun ömürlü pil ve 4 yıl pil garantisi sayesinde annenizle paylaştığınız güzel anları hiçbir pil endişesi yaşamadan kaydedebilirsiniz. Telefon görüşmeleri, görüntülü sohbetler, fotoğraf çekimleri ve dahası…

V30’un dayanıklı pili sayesinde annenizle dilediğiniz kadar vakit geçirebilir ve her anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Üstelik vivo, pil sağlığı konusunda da içinizi rahatlatarak pil sağlığı yüzde 80’in altına düşerse ücretsiz değişim garantisi sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x